Це раніше під час переїзду всі речі загортали «в газетку», а тепер їм на зміну прийшли сучасні пакувальні матеріали. Головне правило — готувати коробки невеликими партіями, надійно фіксуючи скотчем. На першому місці – безпека предметів під час переїзду, на другому – компактність, на третьому – зручність при розборі на новому місці.

Вибір упаковки

Базовий набір – це картонні коробки, листи з картону для предметів нестандартної форми та конструкції, повітряно-пухирчаста плівка для крихких речей. Для фіксації – скотч, для захисту вантажу від пошкоджень та забруднень – стрейч-плівка.

Як упакувати речі при переїзді:

  • Крихкі, важкі та цінні речі – у малі коробки (від 6 до 45 л). Це посуд, фарфорові та кришталеві вироби. Для надійності предмети обертають папером (підійдуть старі газети та журнали) або повітряно-пухирчастою плівкою.
  • Каструлі та невелику кухонну техніку, іграшки, сувеніри, взуття – у середні коробки (45-90 л).
  • Об’ємні та легкі предмети – у великі коробки (90-175 л). Це постільна білизна, верхній одяг, ковдри та пледи, великі м’які іграшки.
  • Для меблів та великої техніки – гофрокартон, стретч-плівка, блоки пінопласту.
  • Для невеликих предметів, що б’ються — пакети з поліетилену, крафтовий папір.
  • Для одягу та текстильних речей – вакуумні пакети.

Розбираючись, як упакувати речі в коробки для переїзду, врахуйте: вони бувають різної товщини. П’ятишаровий картон – найміцніший. Коробки з тришарового матеріалу дешевші, але слабші. Для переїзду містом підійдуть і такі, а за місто або між містами краще п’ятишарові.

Це раніше під час переїзду всі речі загортали «в газетку», а тепер їм на зміну прийшли сучасні пакувальні матеріали. Головне правило — готувати коробки невеликими партіями, надійно фіксуючи скотчем. На першому місці – безпека предметів під час перевезення, на другому – компактність, на третьому – зручність при розборі на новому місці.

Є невеликий секрет, як правильно запакувати речі при переїзді. Ідеальна вага вантажу – до 30 кг. Щоб перевірити навантаження, можна спробувати зрушити коробку з місця великим пальцем руки. Якщо не вдалося, частину речей варто перекласти в іншу ємність.

Маркування

Коробки не повинні залишитися безіменними. Під час зборів вантаж маркують та підписують.

Як краще запакувати речі при переїзді:

  • Колір скотчу може вказувати на належність до певної кімнати – наприклад, синій – кухня.
  • Кольорові стікери попереджають про властивості предметів (червоні – б’ються).
  • Вказати за допомогою маркера верх і низ – вантажники розумітимуть, як ставити коробки.

Головні коробки

Розбираючись, як компактно запакувати речі при переїзді, окремо варто виділити 5 коробок. Їх відправляють в авто першими, а дістають останніми. Тоді необхідні речі будуть відразу під рукою – прямо біля входу.

Які це коробки:

  1. Кухонна – з чайником, кількома тарілками, столовими приладами, сковорідками та каструлями.
  2. «Гігієнічна» — з папером, милом, зубною пастою та щітками.
  3. Спальна – з постільною білизною для кожного члена сім’ї.
  4. З одягом до сезону на перші 2-3 дні.
  5. З документами та ліками.

Напередодні переїзду залишають лише «екстренні» предмети. Це набір речей, у яких зараз ходите, змінний комплект одягу та взуття, їжа, невеликий набір посуду, корм для вихованця, косметичні речі першої необхідності.

Розбір речей після переїзду – це вже окрема історія. Досвідчені «мандрівники» радять взяти себе в руки і зробити все за раз. Інакше підвищується ризик жити на валізах до наступного переїзду.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь